Biuletyn Informacji Publicznej

Praca – zakończenie naboru na stanowisko w dziale Promocji i Edukacji

Pracownik w dziale Promocji i Edukacji

1. Informacja o warunkach pracy na stanowisku objętym naborem:

Miejsce pracy: Wrocław.

Stanowisko pracy: praca stacjonarna przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie oraz praca w terenie.

Przewidywany termin zatrudnienia: I-II kwartał 2024 r.

2. Główne zadania wykonywane na stanowisku:

  • organizowanie, współtworzenie i prowadzenie spraw związanych z działalnością informacyjną, edukacyjną i promocyjną w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami;
  • planowanie i organizowanie przedsięwzięć edukacyjnych na terenie Gminy Wrocław;
  • planowanie i wdrażanie strategii edukacyjnych, marketingowych, promocyjnych, działań na rzecz budowania świadomości ekologicznej wśród  mieszkańców Wrocławia,
  • realizacja przedsięwzięć promocyjnych i edukacyjnych we współpracy z innymi jednostkami Gminy Wrocław oraz podmiotami zewnętrznymi w celu popularyzacji wiedzy w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami  w duchu zero waste
  • udział w opracowywaniu okresowych planów promocji i edukacji
  • monitorowanie rynku, badanie potrzeb, research nowych rozwiązań i trendów oraz narzędzi w obszarze działań promocyjnych i edukacyjnych, w celu ulepszania działań spółki popularyzujących politykę zero waste
  • planowanie, monitorowanie weryfikowanie pod względem merytorycznym i budżetowym realizowanych projektów;
  • zlecanie, nadzór nad projektowaniem i wykonaniem materiałów informacyjnych i edukacyjnych oraz ich dystrybucja;
  • prowadzenie warsztatów ekologicznych,
  • inicjowanie własnych projektów i wydarzeń o charakterze edukacyjnym, popularyzujących działania na rzecz gospodarki obiegu zamkniętego i promujących projekty realizowane przez spółkę;
  • budowanie i utrzymanie relacji z partnerami, szkołami, przedszkolami, radami osiedli,
  • współpraca z parterami zewnętrznymi (edukatorzy, graficy, media, drukarnie, etc) w zakresie realizacji kampanii i działań promocyjno-edukacyjnych, zamawiania materiałów i usług promocyjnych oraz edukacyjnych,
  • monitorowanie i rozliczanie umów z partnerami i wykonawcami;
  • udział w projektach promocyjnych i edukacyjnych dofinansowanych z funduszy krajowych i europejskich
  • przygotowywanie raportów i analiz z prowadzonych działań;
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu działalności Spółki, praw i obowiązków związanych z ustawą o utrzymaniu czystości porządku w gminach oraz związanymi z nią aktami prawa miejscowego;
  • bliska współpraca z rzecznikiem prasowym spółki;

3. Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie oraz min. trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w działach promocji, marketingu, reklamy, edukacji, PR itp), bądź wykształcenie wyższe kierunkowe oraz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wysoki poziom kreatywności i samodzielności;
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz pracy w zespole;
  • sumienność i zaangażowanie oraz wysoki poziom kultury osobistej;
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B.

4. Mile widziane:

  • zainteresowania związane z szeroko pojętą ekologią;
  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką odpadami,
  • doświadczenie w relacjach i pracy z dziećmi i młodzieżą;
  • doświadczenie w programowaniu i tworzeniu projektów edukacyjnych skierowanych do różnych grup wiekowych;
  •  doświadczenie w zarządzaniu projektami;

5. Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość awansu na stanowisko koordynatora bądź kierownika działu;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w konferencjach branżowych, seminariach, szkoleniach;
  • udział w bieżących projektach, możliwość wprowadzania nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań;
  • dofinansowanie wypoczynku, paczki na święta
  • dofinansowanie zajęć sportowych – Benefit Multisport oraz ubezpieczenia medycznego;
  • przyjazne, nastawione na współpracę środowisko pracy.

6. Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny.

7. Dokumenty należy składać w terminie do dnia 27.02.2024 r. e-mailem na adres: ewa.surowiec@ekosystem.wroc.pl, przesłać do siedziby Ekosystem Sp. z o.o., ul. Kazimierza Michalczyka 23, 53-633 Wrocław lub złożyć osobiście w siedzibie, z dopiskiem „Oferta na stanowisko w dziale Promocji i Edukacji ”.

8. Inne informacje:

Oferty złożone lub wysłane po terminie nie będą rozpatrywane. Niespełnienie któregokolwiek warunku wymienionego w „wymaganiach niezbędnych” powoduje odrzucenie oferty.
Oferty odrzucone zostaną zniszczone. Ekosystem Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz prawo do ewentualnego niedokonania wyboru kandydata do zatrudnienia.

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Klauzula informacyjna dla kandydatów RODO