Biuletyn Informacji Publicznej

Praca – zakończenie naboru na stanowisko Specjalista ds. pozyskiwania funduszy w Dziale Gospodarki Odpadami

  • Stanowisko: Specjalista ds. pozyskiwania funduszy w Dziale Gospodarki Odpadami

1. Informacja o warunkach pracy na stanowisku objętym naborem:

Miejsce pracy: Wrocław.

Stanowisko pracy: praca stacjonarna przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie oraz praca w terenie.

Przewidywany termin zatrudnienia: IV kwartał 2023 r.

2. Główne zadania wykonywane na stanowisku:

  • monitorowanie potencjalnie dostępnych możliwości pozyskiwania dofinansowania w ramach funduszy krajowych i europejskich,
  • analiza wymagań w zakresie programów związanych z możliwością pozyskiwania funduszy, dokumentów merytorycznych oraz aktów prawnych stanowiących podstawę ubiegania się o dofinansowanie,
  • wstępna analiza i ocena planowanych projektów pod kątem otrzymania wsparcia,
  • przygotowywanie/udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów inwestycyjnych,
  • udział w tworzeniu dokumentacji aplikacyjnej dla projektów, obejmującej wszystkie niezbędne elementy formalne, merytoryczne i finansowe, przygotowywanie niezbędnych załączników, a także kompletowanie wszystkich powyższych elementów dokumentacji aplikacyjnej,
  • udział w projektach i zespołach projektowych,
  • rozliczanie projektów,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu odpowiedzialnymi za realizację projektów,
  • wsparcie zespołu merytorycznego w przygotowaniu koncepcji projektu w celu jego dostosowania do wymogów programu i zwiększenia szans na pozyskanie dofinansowania,
  • zlecanie podmiotom zewnętrznym opracowania koniecznych dodatkowych analiz, koncepcji, itp. dokumentów,
  • kontakt z innymi podmiotami, urzędami, instytucjami pośredniczącymi.

3. Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe oraz posiadanie minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku związanym z przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej na potrzeby wnioskowania o dofinansowanie,
  • doświadczenie zawodowe w organach administracji publicznej lub firmie specjalizującej się w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji z funduszy europejskich i krajowych bądź w instytucji pośredniczącej,
  • istotny wkład w przygotowanie co najmniej 3 wniosków, które zostały wybrane do dofinansowania,
  • umiejętność analizy dokumentacji konkursowej (regulamin, kryteria itp.),
  • znajomość zasad przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej takiej jak np. studium wykonalności,
  • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel,
  • systematyczność, samodzielność i skrupulatność,
  • umiejętność zarządzania czasem, organizacji pracy i zdolności analityczne,
  • prawo jazdy kat. B (czynne).

4. Mile widziane

  • znajomość przepisów związanych z gospodarką odpadami,
  • doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie w konkursach dotyczących działań środowiskowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i znajomość metodologii zarządzania projektami.

5. Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w konferencjach branżowych,
  • udział w bieżących projektach, możliwość wprowadzania nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • dofinansowanie wypoczynku, paczki na święta,
  • dofinansowanie zajęć sportowych – Benefit Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego i ochrony na życie,
  • przyjazne, nastawione na współpracę środowisko pracy.

6. Wymagane dokumenty:

  1. CV,
  2. list motywacyjny.

7. Dokumenty należy składać w terminie do dnia 27.12.2023 r. e-mailem na adres: dominika.cybulska@ekosystem.wroc.pl

lub przesłać do siedziby Ekosystem Sp. z o.o., ul. Kazimierza Michalczyka 23, 53-633 Wrocław z dopiskiem „Oferta na stanowisko Specjalista ds. pozyskiwania funduszy w Dziale Gospodarki Odpadami”.

8. Inne informacje:

Oferty złożone lub wysłane po terminie nie będą rozpatrywane. Niespełnienie któregokolwiek warunku wymienionego w „wymaganiach niezbędnych” powoduje odrzucenie oferty.
Oferty odrzucone zostaną zniszczone. Ekosystem Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz prawo do ewentualnego niedokonania wyboru kandydata do zatrudnienia.

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Klauzula informacyjna dla kandydatów RODO