Biuletyn Informacji Publicznej

Praca – zakończenie naboru na stanowisko Specjalista ds. księgowości

1. Opis stanowiska:

Stanowisko: Specjalista ds. księgowości

Miejsce wykonywania pracy: Wrocław

Główne obowiązki:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów zgodnie z planem kont i polityką rachunkowości,
  • prowadzenie ewidencji: środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia,
  • prowadzenie i weryfikacja rejestrów na potrzeby podatku VAT,
  • wystawianie faktur sprzedaży, not księgowych,
  • obsługa kasy głównej Spółki,
  • bieżąca kontrola rozrachunków, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • udział w pracach związanych z księgowym zamknięciem miesiąca,
  • współpraca z Główną Księgową przy tworzeniu rocznych planów finansowych i sprawozdań finansowych,
  • wsparcie działu kadr i płac w zakresie obsługi kadrowej i płacowej,
  • współpraca z komórkami wewnętrznymi Spółki oraz instytucjami zewnętrznymi ZUS, US.

2. Wymagania niezbędne:

  1. wykształcenie – wyższe, mile widziane kierunkowe,
  2. trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  3. znajomość zasad rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń oraz rozliczeń do ZUS, PPK oraz PFRON,
  4. bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych (CIT, VAT, PIT), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  5. znajomość programów Microsoft Office, w szczególności Excel,
  6. samodzielność w działaniu,
  7. zaangażowanie i komunikatywność.

3. Wymagane dokumenty:

  1. CV,
  2. referencje (mile widziane).

4. Oferujemy:

  1. zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  2. stabilne, długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  3. miłą atmosferę w pracy,
  4. szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  5. pakiet benefitów pracowniczych m.in. dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  6. rozpoczęcie pracy: czerwiec/lipiec 2023 r.

5. Dokumenty należy składać w terminie do dnia 07.07.2023 r. pod adresem:  anna.tomczyszyn@ekosystem.wroc.pl;

Ekosystem Sp. z o.o., ul. Kazimierza Michalczyka 23, 53-633 Wrocław z dopiskiem „Oferta na stanowisko Specjalisty ds. księgowości”.

6. Inne informacje:

Oferty złożone lub wysłane po terminie nie będą rozpatrywane. Niespełnienie któregokolwiek warunku wymienionego w „wymaganiach niezbędnych” powoduje odrzucenie oferty.
Oferty odrzucone zostaną zniszczone. Ekosystem Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz prawo do ewentualnego niedokonania wyboru kandydata do zatrudnienia.

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Klauzula informacyjna dla kandydatów RODO