Biuletyn Informacji Publicznej

Praca – zakończenie naboru na stanowisko specjalisty w Biurze Zarządu

Stanowisko: Specjalista

Dział: Biuro Zarządu

Zatrudnienie: od zaraz na okres próbny 3 miesięcy

Wymagania:

  1. Wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki prawo lub administracja;
  2. Biegła obsługa komputera oraz znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym szczególny nacisk na Excel;
  3. Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku;
  4. Skrupulatność, obowiązkowość i dobra organizacja pracy własnej;
  5. Komunikatywność;
  6. Praktyczna umiejętność redagowania pism i aktów prawnych, w tym uchwał, zarządzeń, regulaminów, procedur.

Zakres obowiązków:

  1. Przygotowywanie wewnętrznych i zewnętrznych aktów prawnych;
  2. Sporządzanie upoważnień i pełnomocnictw;
  3. Sporządzanie deklaracji odpowiedzialności materialnej, powierzanie mienia
    i jego rozliczanie oraz prowadzenie rejestru protokołów zdawczo-odbiorczych powierzanego mienia;
  4. Przygotowywanie odpowiedzi na wnioski o udzielenie informacji publicznej, skargi, zapytania i interpelacje;
  5. Inne czynności o charakterze administracyjno-prawnym.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się o nowe obszary spółce miejskiej;
  • Umowa na okres próbny 3 miesięcy;
  • Dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenie na życie.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: agnieszka.oziminska@ekosystem.wroc.pl