Biuletyn Informacji Publicznej

Praca – zakończenie naboru na stanowisko referenta do Działu Kontroli i Monitoringu Usług

Ekosystem Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko referenta do Działu Kontroli i Monitoringu Usług

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie działań z zakresu gospodarki odpadami oraz utrzymania czystości i porządku w gminie Wrocław,
  • przeprowadzanie kontroli w terenie w celu nadzoru nad prawidłowością wykonywania usług przez Wykonawców,
  • bieżąca współpraca z zarządcami nieruchomości oraz jednostkami gminnymi,
  • weryfikacja zasadności zgłoszeń od mieszkańców i innych podmiotów, dotyczących nieprawidłowości wykonywania usług przez Wykonawców oraz reagowanie na te zgłoszenia,
  • obsługa zgłoszeń w udostępnionych systemach obsługi zgłoszeń,
  • przygotowywanie materiałów do postępowań przetargowych na roboty i usługi związane z całorocznym utrzymaniem czystości i porządku, gospodarowania odpadami oraz uczestniczenie w przetargach,
  • udział w akcjach informacyjnych/edukacyjnych organizowanych przez spółkę Ekosystem,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie*
  • mile widziana znajomość ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz aktów prawa miejscowego z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi,
  • dobra znajomość MS Office,
  • dokładność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,

* mile widziane doświadczenie w zakresie gospodarki odpadami,

Oferujemy:

  • stabilne, długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji (miejsce pracy: Wrocław),
  • umowa o pracę,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • dofinansowanie do karty MultiSport i pakietu medycznego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: ekosystem@ekosystem.wroc.pl